Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Organisasjonskart

Organisasjonskart for den offentlege tannhelsetenesta i Møre og Romsdal finn du her. Skroll nedover for kontaktinformasjon til dei ulike klinikkane.

Klikk på biletet for større versjon:

  

Fylkestannlegens kontor

Anthony Normann Valen, fylkestannlege. Tlf. 71 28 02 01
Morten Larsen, administrasjonsleiar. Tlf: 71 28 02 03
Eva Refsnæs, konsulent. Tlf. 71 28 01 99
Liv Reidun Lien Mjelve, konsulent. Tlf. 71 28 02 02
Inger Holmeset, folkehelsekoordinator. Tlf. 71 28 01 97
Andrea Lode, rådgivar. Tlf: 71 28 02 34

 

Kristiansund kompetanseregion

Overtannlege Siv Lilleholt, Distriktstannklinikken Tingvoll, 6630 Tingvoll. 
Tlf.: 71 28 45 70. E-post: siv.lilleholt@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Kristiansund
Fosnagata 13,
6509 KRISTIANSUND 
Tlf.: 71 28 45 00
tkkristiansund@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Averøy
Bruhagen Sentrumsbygg, Averøyveien 34
6530 AVERØY
Tlf.: 71 28 45 40
tkaveroy@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Aure
Besøksadresse: Aurdalsegen 7, 6690 AURE
Postadresse: Postboks 53, 6689 AURE
Tlf.: 71 28 45 35
tkaure@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Rindal
Sjukeheimsvegen 6,
6657 RINDAL
Tlf.: 71 66 51 41
tkrindal@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Smøla
Østsidevegen 124
6570 SMØLA
Tlf.: 71 28 45 30
tksmola@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Sunndalsøra
Auragata 5, Postboks 76,
6001 SUNNDALSØRA
Tlf.: 71 69 22 73
tksunndal@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Surnadal
Øyatrøvegen 18
6650 SURNADAL
Tlf.: 71 28 45 60
ksurnadal@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Tingvoll
Midtvågvegen 6,
6630 TINGVOLL
Tlf.: 71 28 45 70
tktingvoll@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Halsa
Glomsmyrvegen 23,
6683 VÅGLAND
Tlf.: 71 55 63 28
tkhalsa@mrfylke.no  
Kristiansund kjeveortopediske klinikk
Nedre Enggate 6A
6509 Kristiansund
Tlf.: 71 67 51 49

 

Molde kompetanseregion

Overtannlege Tone Nord, Distriktstannklinikken Åndalsnes. Vollan 2, Postboks 93, 6301 ÅNDALSNES.
Tlf.: 71 28 46 00. E-post: tone.nord@mrfylke.no

Kompetanseklinikken St. Carolus
Bj. Bjørnsonsv 6,
6412 MOLDE. 
Tlf.: 71 28 46 20
tkmolde@mrfylke.no   
Distriktstannklinikken Batnfjorden
Torget 3
6631 BATNFJORDSØRA.
Tlf.: 71 28 46 54 
tkgjemnes@mrfylke.no   
Distriktstannklinikken Eide
Myravegen 19,
6490 EIDE
Tlf.: 71 28 46 58
tkeide@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Eidsvåg
Eidsvågvegen 32
6460 EIDSVÅG
Tlf.: 71 28 46 62 
tknesset@mrfylke.no   
Distriktstannklinikken Elnesvågen
Sentervegen 79
6440 ELNESVÅGEN
Tlf.: 71 28 46 10
tkelnesvagen@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Midsund
Posboks 26,
6476 MIDSUND
Tlf.: 71 28 46 66
tkmidsund@mrfylke.no   
Distriktstannklinikken Aukra
Aukraringen 25
6480 AUKRA
Tlf.: 71 28 46 50
tkaukra@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Vestnes
Brugt. 8,
6390 VESTNES
Tlf.: 71 28 46 40  
tkvestnes@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Åndalsnes
Vollan 2, Postboks 93,
6301 ÅNDALSNES
Tlf.: 71 28 46 00
tkandalsnes@mrfylke.no 

 

Ålesund kompetanseregion

Overtannlege Are Kristofer Hjeltnes. Distriktstannklinikken Langevåg. Skulevegen 12, 6030 Langevåg. Tlf.: 71 28 48 60. E-post: are.kristofer.hjeltnes@mrfylke.no.

Distriktstannklinikken Langevåg
Skulevegen 12,
6030 LANGEVÅG
Tlf.: 71 28 48 60
tklangevag@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Valderøy
Rådhuset, Valderhaug 4,
6050 VALDERØY
Tlf.: 71 28 48 70
tkvalderoy@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Spjelkavik
Daaevegen 2,
6018 ÅLESUND
Tlf.: 71 28 48 30
tkspjelkavik@mrfylke.no 
Distriktstannklinikken Bjørgvin
Fjellgt. 53,
6007 ÅLESUND
Tlf.: 71 28 48 00
tkalesund@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Valldal 
Storfjord Helsesenter,
6210 VALLDAL
Tlf.: 71 28 49 05
tkvalldal@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Vatne
Trolldalsletta 2
6264 TENNFJORD 
Tlf.: 71 28 48 90
tkvatne@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Harøy              
Austrevegen 33,Postboks 123,
6487 HARØY
Tlf.: 71 28 49 25 
tkharoy@mrfylke.no 
Distriktstannklinikken Haramsøy     
Postboks 34,
6290 HARAMSØY
Tlf.: 71 28 48 85
tkharamsoy@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Sykkylven
Skulevegen 11B, Postboks 89,
6239 SYKKYLVEN
Tlf.: 71 28 49 10
tksykkylven@mrfylke.no 
Distriktstannklinikken Stranda
Øyna 24, Postboks 173,
6201 STRANDA
Tlf.: 71 28 49 20
tkstranda@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Ørskog
Postboks 113,
6249 ØRSKOG
Tlf.: 71 28 49 00
tkorskog@mrfylke.no   

 

Søre Sunnmøre kompetanseregion

Overtannlege Hege Myklebust. Distriktstannklinikken Ørsta, PB 199, 6151 Ørsta.
Tlf.: 71 28 49 77. E-post: hege.myklebust@mrfylke.no.

Distriktstannklinikken Fiskå
Combisenteret,
6143 FISKÅBYGD
Tlf.: 71 28 49 85
tkfiskabygd@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Fosnavåg       
Holmsildgata 13, Postboks 63,
6099 FOSNAVÅG
Tlf.: 71 28 49 95
tkfosnavag@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Hareid           
Rådhusplassen 7,
6069 HAREID
Tlf.: 71 28 49 30
tkhareid@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Larsnes      
Postboks 3,
6085 LARSNES
Tlf.: 71 28 49 55
tklarsnes@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Ulsteinvik
Kyrkjegt. 10,
6065 ULSTEINVIK
Tlf.: 71 28 49 40
tkulsteinvik@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Volda
Røysbakken 3,
6100 VOLDA
Tlf.: 71 28 49 60
tkvolda@mrfylke.no  
Distriktstannklinikken Ørsta
Ivar Aasengt, Postboks 199,
6151 Ørsta
Tlf.: 71 28 49 70
tkorsta@mrfylke.no
 

Kontaktpersonar

Anthony Normann Valen Anthony Normann Valen
Fylkestannlege
71 28 02 01
Send e-post
Morten Larsen Morten Larsen
Administrasjonsleiar
71 28 02 03
Send e-post
Eva Refsnæs Eva Refsnæs
Konsulent.
71 28 03 00 /
Mob. 414 18 822
Send e-post
Liv Reidun Lien Mjelve Liv Reidun Lien Mjelve
Konsulent
71 28 02 02 /
Mob. 938 35 160
Send e-post
Inger  Holmeset Inger Holmeset
Rådgivar
71 28 01 97 /
Mob. 922 94 900
Send e-post
Are Kristofer Hjeltnes Are Kristofer Hjeltnes
Overtannlege
71 28 48 31
Send e-post
Hege Myklebust Hege Myklebust
Overtannlege Søre Sunnmøre
71 28 49 70 /
Mob. 908 69 869
Send e-post
Tone Nord
Overtannlege
71 28 46 00 /
Mob. 954 68 500
Send e-post