Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Ålesund kompetanseregion

Overtannlege Are kristofer Hjeltnes
Distriktstannklinikken Langevåg
Langevåg
6030 Langevåg
Tlf.: 70 19 27 22
e-post: are.kristofer.hjeltnes@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Langevåg
Skulevegen 12
6030 LANGEVÅG
Tlf.: 70 19 27 22
tklangevag@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Valderøy
Rådhuset
Valderhaug 4
6050 VALDERØY
Tlf.: 70 18 12 61
tkvalderoy@mrfylke.no
Distriktstannklinikken
Spjelkavik
Daaevegen 2
6018 ÅLESUND
Tlf.: 70 17 42 00
Fax: 70 17 42 29
tkspjelkavik@mrfylke.no
Distriktstannklinikken
Bjørgvin
Fjellgt. 53
6007 ÅLESUND
Tlf.: 70 13 42 50
Fax: 70 13 42 51
tkalesund@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Brattvåg
Dalevegen 48
6270 BRATTVÅG
Tlf.: 70 21 51 87 
tkbrattvag@mrfylke.no

Klinikken er f.t. stengt. Timebestilling skjer til distriktstannklinikken Vatne, tlf. 70 21 30 65. 

Distriktstannklinikken Vatne
Eidet
6265 VATNE
Tlf.: 70 21 30 65 Fax: 70 21 30 65
tkvatne@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Harøy
Austrevegen 33
Postboks 123
6487 HARØY
Tlf.: 71 27 66 37
tkharoy@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Haramsøy
Postboks 34
6290 HARAMSØY
Tlf.: 70 21 00 71
tkharamsoy@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Sykkylven
Skulevegen 11b
Postboks 89
6239 SYKKYLVEN
Tlf.: 70 25 16 27
tksykkylven@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Stranda
Øyna 24
Postboks 173
6201 STRANDA
Tlf.: 70 26 04 58 
tkstranda@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Ørskog
Postboks 113
6249 ØRSKOG
Tlf.: 70 27 02 59
tkorskog@mrfylke.no 
Distriktstannklinikken Valldal
c/o Storfjord Helsesenter
6210 VALLDAL
Tlf.: 70 25 78 84
tkvalldal@mrfylke.no