Tannklinikkane våre

Alle tannklinikkane våre har ope måndag til fredag frå 08:00 - 15:30.

Overtannlege Siv Lilleholt

Distriktstannklinikken Tingvoll 
Midtvågvegen 6
6630 Tingvoll
Tlf.: 71 28 45 70
tktingvoll@mrfylke.no


Distriktstannklinikken Kristiansund
Fosnagata 13
6509 Kristiansund
Tlf.: 71 28 45 00
tkkristiansund@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Averøy
Bruhagen Sentrumsbygg, Averøyveien 34
6530 Averøy
Tlf.: 71 28 45 40
tkaveroy@mrfylke.no


Distriktstannklinikken Aure
Besøksadresse: Aurdalsvegen 53, 6689 Aure
Postadresse: Postboks 53, 6689 Aure
Tlf.: 71 28 45 35
tkaure@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Sunndalsøra
Auragata 5, Postboks 76
6001 Sunndalsøra
Tlf.: 71 69 22 73
tksunndal@mrfylke.no


Distriktstannklinikken Smøla
Østsideveien 124
6570 Smøla
Tlf.: 71 28 45 30
tksmola@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Tingvoll
Midtvågvegen 6
6630 Tingvoll
Tlf.: 71 28 45 70
tktingvoll@mrfylke.no


Distriktstannklinikken Surnadal 
Øyatrøvegen 18
6650 Surnadal
Tlf.: 71 28 45 60
tksurnadal@mrfylke.no

Kristiansund kjeveortopediske klinikk
Nedre Enggate 6A 
6509 Kristiansund
Tlf.: 71 67 51 49
 


Distriktstannklinikken Vågland (fram til 1.1.2020)
Glomsmyrvegen 23
6683 Vågland
Tlf.: 71 28 45 60
tkhalsa@mrfylke.no

 

Overtannlege Tone Nord

Distriktstannklinikken Åndalsnes
Vollan 2, Postboks 93
6301 Åndalsnes
Tlf.: 71 28 46 00
E-post: tone.nord@mrfylke.no

 


Kompetanseklinikken St. Carolus 
Bj. Bjørnsonsveg 6
6412 Molde
Tlf.: 71 28 46 20
tkmolde@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Batnfjordsøra
Torget 3
6631 Batnfjordsøra
Tlf.: 71 28 46 54
tkgjemnes@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Eide
Myravgen 19
6490 Eide
Tlf.: 71 28 46 58
tkeide@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Eidsvåg
Eidsvågvegen 32
6460 Eidsvåg
Tlf.: 71 28 46 62
tknesset@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Elnesvågen
Sentervegen 123
6440 Elnesvågen
Tlf.: 71 28 46 10
tkelnesvagen@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Midsund
Postboks 26
6476 Midsund
Tlf.: 71 28 46 66
tkmidsund@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Aukra 
Aukraringen 25
6480 Aukra
Tlf.: 71 28 46 50
tkaukra@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Vestnes
Brugt. 8
6390 Vestnes
Tlf.: 71 28 46 40
tkvestnes@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Åndalsnes
Vollan 2
6301 Åndalsnes
Tlf.: 71 28 46 00
tkandalsnes@mrfylke.no
 
 

 

Overtannlege Are Kristofer Hjeltnes
Ålesund kompetanseklinikk
Notenesgata 66002 Ålesund
Tlf: 71 28 48 00
tkalesund@mrfylke.no  
 


Distriktstannklinikken Langevåg
Skulevegen 12
6030 Langevåg
Tlf.: 71 28 48 60
tklangevag@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Valderøy
Valderhaug 4
6050 Valderøy
Tlf.: 71 28 48 70
tkvalderoy@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Vatne
Trolldalsletta 2
6264 Tennfjord
Tlf.: 71 28 48 90
tkvatne@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Harøy
Austrevegen 33, Postboks 123
6487 Harøy
Tlf.: 71 28 49 25
tkharoy@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Haramsøy
Postboks 34
6290 Haramsøy
Tlf.: 71 28 48 85
tkharamsoy@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Sykkylven
Skulevegen 11B, Postboks 89
6239 Sykkylven
Tlf.: 71 28 49 10
tksykkylven@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Stranda
Øyna 24, Postboks 173
6201 Stranda
Tlf.: 71 28 49 20
tkstranda@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Ørskog
Postboks 113
6249 Ørskog
Tlf.: 71 28 49 00
tkorskog@mrfylke.no 

Distriktstannklinikken Valldal
c/o Storfjord Helsesenter
6210 Valldal
Tlf.: 71 28 49 05 
tkvalldal@mrfylke.no 
 
Ålesund kompetanseklinikk
Notenesgata 6
6002 Ålesund
Tlf.:71 28 48 00
tkalesund@mrfylke.no  

 

 

Overtannlege Hege Myklebust 

Distriktstannklinikken Ørsta
Ivar Aasengt. 18
Postboks 199
6151 Ørsta
Tlf.: 71 28 49 70
E-post: hege.myklebust@mrfylke.no 


Distriktstannklinikken Fiskå 
Combisenteret
6143 Fiskå
Tlf.: 71 28 49 85
tkfiskabygd@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Fosnavåg
Holmsildgata 13
6099 Fosnavåg
Tlf.: 71 28 49 95
tkfosnavag@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Hareid
Rådhusplassen 7
6060 Hareid
Tlf.: 71 28 49 30
tkhareid@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Larsnes
Postboks 3
6085 Larsnes
Tlf.: 71 28 49 55
tklarsnes@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Ulsteinvik
Kyrkjegt. 10
6065 Ulsteinvik
Tlf.: 71 28 49 40
tkulsteinvik@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Volda
Røysbakken 3
6100 Volda
Tlf.: 71 28 49 60
tkvolda@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Ørsta
Ivar Aasengt. 18,
6151 Ørsta
Tlf.: 71 28 49 70
tkorsta@mrfylke.no