Tannklinikkane våre

Alle tannklinikkane våre har ope måndag til fredag frå 08:00 - 15:30.

 

Overtannlege Sara Rutley

Distriktstannklinikken Sunndalsøra
Besøksadresse: Auragata 5, Postboks 76
6600 Sunndalsøra
Postadresse: Postboks 76, 6601 Sunndalsøra
Tlf.: 71 28 45 50
tksunndal@mrfylke.no

 


Distriktstannklinikken Kristiansund
Fosnagata 13
6509 Kristiansund
Tlf.: 71 28 45 00
tkkristiansund@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Aure
Besøksadresse: Aurdalsvegen 7, 6690 Aure
Postadresse: Postboks 53, 6689 Aure
Tlf.: 71 28 45 35
tkaure@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Averøy
Averøyvegen 34
6530 Averøy
Tlf.: 71 28 45 40
tkaveroy@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Smøla
Østsideveien 124
6570 Smøla
Tlf.: 71 28 45 30
tksmola@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Sunndalsøra
Besøksadresse: Auragata 5, Postboks 76
6600 Sunndalsøra
Postadresse: Postboks 76, 6601 Sunndalsøra
Tlf.: 71 28 45 50
tksunndal@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Surnadal 
Øyatrøvegen 18
6650 Surnadal
Tlf.: 71 28 45 60
tksurnadal@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Tingvoll
Midtvågvegen 6
6630 Tingvoll
Tlf.: 71 28 45 70
tktingvoll@mrfylke.no


 

 

 

 

Overtannlege Tone Nord

Distriktstannklinikken Åndalsnes
Vollan 2, Postboks 93
6301 Åndalsnes
Tlf.: 71 28 46 00
E-post: tone.nord@mrfylke.no

 


Molde kompetanseklinikk 
Bj. Bjørnsonsveg 6
6412 Molde
Tlf.: 71 28 46 20
dtkstcarolus@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Eide
Postboks 43
6499 Eide
Tlf.: 71 28 46 58
tkeide@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Elnesvågen
Sentervegen 123
6440 Elnesvågen
Tlf.: 71 28 46 10
tkelnesvagen@mrfylke.no
 
Distriktstannklinikken Midsund
Postboks 26
6476 Midsund
Tlf.: 71 28 46 66
tkmidsund@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Vestnes
Brugt. 8
6390 Vestnes
Tlf.: 71 28 46 40
tkvestnes@mrfylke.no
 

Distriktstannklinikken Åndalsnes
Vollan 2
6301 Åndalsnes
Tlf.: 71 28 46 00
tkandalsnes@mrfylke.no

  

 

Overtannlege Are Kristofer Hjeltnes
Ålesund kompetanseklinikk
Notenesgata 66002 Ålesund
Tlf: 71 28 48 00
tkalesund@mrfylke.no  
 

 

Ålesund kompetanseklinikk
Notenesgata 6
6002 Ålesund
Tlf.:71 28 48 00
tkalesund@mrfylke.no  
 

Distriktstannklinikken Haramsøy
Postboks 34
6290 Haramsøy
Tlf.: 71 28 48 85
tkharamsoy@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Harøy
Austrevegen 3
6487 Harøy
Tlf.: 71 28 49 25
tkharoy@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Langevåg
Skulevegen 12
6030 Langevåg
Tlf.: 71 28 48 60
tklangevag@mrfylke.no
 

 

Distriktstannklinikken Stranda
Øyna 24, Postboks 173
6201 Stranda
Tlf.: 71 28 49 20
tkstranda@mrfylke.no
 

Distriktstannklinikken Sykkylven
Ullavikvegen 7
6239 Sykkylven
Tlf.: 71 28 49 10
tksykkylven@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Valderøy
Valderhaug 4
6050 Valderøy
Tlf.: 71 28 48 70
tkvalderoy@mrfylke.no
 

Distriktstannklinikken Valldal
c/o Storfjord Helsesenter
Grandegata 54
6210 Valldal
Tlf.: 71 28 49 05 
tkvalldal@mrfylke.no 

 

Distriktstannklinikken Vatne
Trolldalsletta 2
6264 Tennfjord
Tlf.: 71 28 48 90
tkvatne@mrfylke.no
 

 

 

 

Overtannlege Hege Myklebust 

Distriktstannklinikken Ørsta
Ivar Aasengt. 18
6151 Ørsta
Tlf.: 71 28 49 70
E-post: hege.myklebust@mrfylke.no 


Distriktstannklinikken Fiskå 
Rådhusvegen 3
6143 Fiskå
Tlf.: 71 28 49 85
tkfiskabygd@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Fosnavåg
Holmsildgata 13
6090 Fosnavåg
Tlf.: 71 28 49 95
tkfosnavag@mrfylke.no

Distriktstannklinikken Hareid
Kjøpmannsgata 16
6060 Hareid
Tlf.: 71 28 49 40
tkhareid@mrfylke.no
Distriktstannklinikken Ørsta
Ivar Aasengt. 18,
6151 Ørsta
Tlf.: 71 28 49 70
tkorsta@mrfylke.no

 

Distriktstannklinikken Volda
Røysbakken 3
6100 Volda
Tlf.: 71 28 49 60
tkvolda@mrfylke.no

 
  

 

Nokre klinikkar er feriestengde enkelte veker. Sjå oversikt nedanfor. Klinikkane vil ha oppslag og melding på telefon om kor du kan henvende deg.