Oversikt over tilsette/avdeling

Merete Bratsberg Aae
Adjunkt m/ tileggutd
71 28 39 01 / 458 51 766
Kristin Aasen
Fagarbeider
71 28 39 04 / 928 30 956
Mattias Hollen Aasen
Lærer
934 64 569
Signe Louise Aasen
adjunkt med opprykk
71 28 39 05 / 992 28 250
Mustafa Al-Ikabi
Fagarbeider
907 11 174
Serina Marlen I Albertsen
Fagarbeider
71 28 39 07 / 936 41 918
Ann Kristin Amundsen
Lektor med tilleggsutdanning
71 28 39 08 / 908 45 298
Eirik Andersen
Miljøveileder/-konsulent
468 61 107
Per Olaf Andreassen
Faglærer
71 28 39 12 / 901 03 346
Roy Angell
Lærer
71 28 39 11
Julie Antonsen
Lærer
71 28 40 78 / 959 04 168
Gunhild Ravnum Aspen
Lærer
481 96 572
Marit Moe Backer
Avdelingsleder
71 28 39 15 / 915 79 340
Leder for skoleadministrasjonen, økonomileder og innkjøpsansvarlig, samt avdelingsleder for fagskolen
Bygg 8, 2.etg
Martin Bae
Lærer
Roger Bae-Pettersen
Lærer
71 28 39 16 / 908 22 399
Gunhild Marie Bergem
Lærer
71 28 39 18 / 450 66 530
Frode Bjerkan
Lærer
71 28 39 21 / 920 39 083
Trond Bjerkan
Adjunkt m/tilleggsutd
71 28 39 22 / 986 66 777
Ann Elin Bjerkestrand
Adjunkt
71 28 41 07 / 482 35 298
Lærer i norsk, engelsk og samfunnsfag avdeling for Helse- og oppvekstfag ved Kristiansund videregående skole.
Gunnar Bjerkestrand
Lærer
71 28 40 72
Kristin Rovik Bjerkestrand
Lærer
71 28 39 23 / 977 22 002
Marit Rovik Bjerkestrand
Rektor
71 28 39 20 / 958 91 880
Ole Andre Bjølverud
Adjunkt
71 28 39 25 / 951 67 507
Jenny Bjørshol
Lærer
71 28 39 27
Roy Blakstad
Lærer
71 28 39 14 / 415 85 348
Hanne Blomsø
Lærer
958 45 272
Ole Rune Botten
Lærer
71 28 39 28 / 905 47 949
Odd Egil Brandstad
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 39 03 / 473 81 190
Unni Brandtzæg
Renholder
993 46 274
Tomas Bruseth
Fagarbeider
975 52 935
Robin Tørset Brøske
Fagarbeider
976 20 170
Bjørn Anders Båtbukt
Adjunkt
71 28 39 30
Maria Nelly Casco Leon
Leiande reinhalder
466 57 929
Per Arthur Christensen
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 39 31 / 926 24 946
Torsten Conrads
Adjunkt
71 28 39 32 / 974 06 686
Kontaktlærer VG2 automasjon
Unni Dahl
Adjunkt
71 28 39 33 / 901 46 061
Grete Rokstad Dalen
Lærer
71 28 39 34 / 473 47 875
Francisca Maria De Souza Alves
Reinhalder
Stein Dybå
Adjunkt m.tilleggsutdanning
71 28 39 35 / 402 49 525
Anne Dyrnes
Adjunkt med tillegg
95 20 29 88 / 952 02 988
Rune Dyrstad
Avdeligsleder Elektro / TP
71 28 39 36 / 917 41 603
Avdelingsleder Elektro / TP
Stian Edvardsen
Lærer
52 88 42 31
Laila Sivertsen Eikrem
Adjunkt
71 28 39 37 / 938 94 521
Ragnhild Einset
Lærer
Einar Einvik
Adjunkt med tilegg
97 00 11 02
Faglærer TIP
Kontaktlærer kjøretøy
Øystein Einvik
Lærer
71 28 39 39 / 952 15 342
Ahmed Ali Elmi
Reinhalder
970 32 439
Ingeborg Engen
Avdelingsleder Ressurssenteret i Kristiansund
71 28 39 40 / 906 91 994
Ingemund Falkberget Engøy
Faglig ansvarlig Prosessteknikk
71 28 39 41 / 995 01 739
Helene Marie I Espnes
Fagarbeider
907 04 192
Veilede, tilrettelegge slik at elvene har en strukturert og forutsigbar skolehverdag.
Være til stede slik at elevene er best mulig forberedt på et liv som voksen.
Trond Estensvoll
Lærer
71 28 39 42 / 902 95 052
Alf Helge Fevaag
Lærer
71 28 39 44 / 959 89 885
Hilde Flem
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 39 47 / 926 69 824
Elin Fugelsnes
Lærer
Marianne Følsvik
Lærer
71 28 39 50 / 414 22 902
Roald Førsund
Lærer
71 28 39 49 / 993 64 173
Rannveig Gaarden
Lærer
71 28 40 23 / 406 15 003
Gunn Turid Gabrielsen
Lærer
71 28 39 48 / 917 26 457
Jens Duncan Opsvik Garratt
Lærer
454 64 490
Korman Garshol
Miljøveileder/-konsulent
413 05 715
Miljøarbeier
Camilla Gaupseth
Avdelingsleder
71 28 39 51 / 916 25 353
Dina Gaupseth
lektor med tillegg
71 28 39 52 / 906 91 501
Tor Gaupseth
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 39 53
Almaz Arefayne Gebru
Reinhalder
Anne Reiten Gilbert
Lærer
416 42 695
Ketil Gils
Lærer
71 28 39 54
Morten Aashammer Gjennestad
Lærer
92 28 91 83 / 922 89 183
Ottar Egil Gjestad
Lærer
71 28 39 55 / 928 35 168
Marie Gjøvik
Lærer
71 28 39 56
Elin Rånes Gjøvikli
Lærer
71 28 40 66 / 988 75 450
Unni Glåmen
Fagarbeider
71 28 39 58 / 977 63 442
Kristin Glærum
Leiar
71 28 39 57 / 988 93 718
Alem Kidane Gobezay
Reinhalder
966 58 452
Johannes Fagermo Golmen
Lærer
Martin Wirum Granum
Lærer
Helen Myklebust Grimstad
Lærer
Inger Jorunn Grimstad
Adjunkt
Iren Knutshaug Grip
Fagarbeider
71 28 39 59 / 901 60 039
Mone Lund Grønseth
Assisterende rektor
71 28 39 61 / 930 14 720
Anette Yvonne Grüner
Lærer
Marit Gudmundsen
Lærer
71 28 39 62 / 932 09 522
Ola Gujord
Fagarbeider
71 28 39 63 / 905 74 723
Rigmor Gujord
Eksamens- og dokumentasjonsleder
71 28 39 64 / 909 83 505
Liza Haavde
Konsulent
71 28 39 09 / 988 58 774
Øyvind Sohlberg Hagen
Fagarbeider
941 67 575
Allan Hannasvik Hakkebo
Fagarbeider
Per Hals
Lærer
71 28 39 66 / 908 83 061
Stein-Arne Halvorsen
Lærer
71 28 39 67 / 913 66 581
Kontaktlærer 1TP5
Programfaglærer TP og YFF Transport og Logistikk.
Kristin Hansen
Lærer
71 28 39 69 / 992 58 794
Øystein Hansen
Lærer
71 28 39 70 / 977 25 166
Marian Hansø
Lærer
71 28 39 72 / 411 47 155
Lena Hasselø
Konsulent
71 28 39 73 / 907 36 664
Saengjan Havnvik
Renholder
471 67 518
Bernt Heggset
Lærer
71 28 39 76 / 900 84 678
Mads Marsteen Helde
Lærer/Fagarbeider
984 75 886
Hege Henden
Lærer
71 28 39 77 / 930 17 152
Inger Giske Henriksen
Adjunkt m/tilleggsut
71 28 39 79 / 984 62 023
Jeg er kontaktlærer for klasse 2HA2(Helsearbeiderfaget). Jeg underviser denne klassen i fagene Helse, Kommunikasjon og YFF . Jeg underviser også to klasser på VG1 HO i faget YFF (tema helse)
Marit Herrem
Lærer
71 28 39 81
Brynhild Rossbach Hesthamar
Faglærer/Faglig ansvarlig
71 28 39 82 / 950 24 714
Faglærer og Faglig ansvarlig for videreutdanning innen psykisk helsearbeid og rusarbeid ved Fagskolen
Aud Hestnes
Konsulent
71 28 39 83 / 924 04 675
Elsa Helen Hjertvik
Konsulent
71 28 39 84 / 913 26 135
Ellen Marie Hoem
Lærer
98 02 13 17
Aleksandra Justyna Swiatek Holtet
Lærer
71 28 39 86 / 948 90 528
Torbjørn Hoseth
Arbeidsterapeut
71 28 39 87 / 916 10 171
Harald Hovde
Arbeidsterapeut
71 28 39 88
Torbjørn Husevåg
Lærer
71 28 39 89 / 413 57 681
Trond Erik Hvam
Lektor med tilleggsutdanning
71 28 39 90 / 917 33 930
Per Magne Høghaug
Lærer
71 28 39 91
Ingrid Høgset
Lærer
71 28 39 92
Andre Høyemsvoll
Lærer
71 28 39 93 / 479 49 556
Bjørn Høyvik
Adjunkt
71 28 39 94
Berit Ingebretsen
Adjunkt med tillegg
71 28 39 95 / 976 25 076
Momtajul Islam
Lektor med opprykk
71 28 39 96
Anders Iversen
Lærer
71 28 39 97 / 926 63 139
Roy Iversen
Fagarbeider
984 02 229
Mari Kristin Jensen
Lærer
71 28 39 98 / 951 94 607
Nutjira Jitphimai
Reinhalder
988 54 699
Eva Johansen
lektor med tilleggsutdanning
71 28 40 01 / 958 33 378
Ørjan Johansson
Lærer
Gro Santi Johnsen
Lektor m/ tillegg
71 28 40 02 / 482 66 537
Oddrun Lind Johnsen
Lærer
71 28 40 03
Nina Jonassen
Reinhalder
Viggo Jordahl
Tillitsvalgt frikjøp
71 28 40 04 / 909 47 649
Kim Jørgensen
Adjunkt med opprykk
71 28 40 06
Toril Jünge
Adjunkt
71 28 40 05 / 469 13 155
Jørn Kanestrøm
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 40 07
Elisabeth Karlsen
Lærer
926 79 003
Marthe Killingmo
Lærer
71 28 40 08 / 992 68 514
Clas Emil Kjøl
Pedagogisk koordinator
71 28 40 09 / 951 78 549
Anne Kletten
adjunkt og registrert revisor
71 28 40 10
Jofrid Klæboe
Lektor m/tilleggsutd
71 28 40 11
Gro Anita Knoph
Assistent
473 63 471
Kristian Kvernen Knudseth
Lærer
414 48 812
Oddny Kornstad
Adjunkt med tilleggsutdanning
71 28 40 12 / 958 34 743
Frida Kristiansen
Lektor
71 28 40 28
Marit Kristiansen
Konsulent
71 28 39 02 / 957 92 528
Mary Joyce Sidayon Kristiansen
Fagarbeider
Monica Kristiansen
Miljøveileder/-konsulent
Monika Kruse
Reinhalder
Gunilla Ryman Kvalvåg
Lærer
71 28 40 14 / 993 90 831
Ruth Marit Kvennes Pettersen
Lærer
48 31 66 16
Jan Magne Kvernstad
Lærer
71 28 40 15 / 997 33 862
Jorun Kveum
Adjunkt
71 28 40 16 / 901 47 247
Arne Hoel Larsen
Lærer
71 28 40 46 / 920 29 340
Grete Larsen
Lærer
71 28 40 19 / 470 20 324
Thorvinn Larsen
Faglærer
71 28 40 20
Ragnar Gjøten Leithe
Adjunkt
71 28 40 22 / 976 09 657
Katrine Bævre Lervåg
Fagarbeider
924 46 566
Liv Heyerdahl Levinsen
Lærer
71 28 40 23
Paula Toril Reitan Lie
Lærer
71 28 40 26
Elisabeth Kongshaug Lien
Fagarbeider
71 28 40 27 / 996 98 313
Natalie Lilleeng
Fagarbeider
Ole Ljøen
Lærer
71 28 40 29 / 948 46 310
Hege Agnete Lyder
Lærer
Laila Lyngsaunet
Avdelingsleder Særskilt tilrettelagt opplæring
71 28 40 30 / 934 11 447
Kjersti Lyngvær
Kvalitetssikrings leder
71 28 40 32 / 974 62 303
Kristina Lystad
Lærer
71 28 40 91 / 932 56 775
Ann Merete Lyster
Adjunkt
71 28 40 33 / 930 31 034
Rådgiver
Anne Britt Meese
Adjunkt med tillegg
71 28 41 02 / 911 85 846
Harald Melland
Assistent
Daniel Mikaelsen
Lærer
926 86 746
Sanja Milicevic
Lektor med tilleggsutdanning
Eirunn Hessen Monge
Lærer
975 66 403
Roger Nasvik
Adjunkt med tilleggsutdanning
71 28 40 36
Torild Neergaard
Adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 40 38 / 414 31 106
Frank-Ole Nilsen
Faglig ansvarlig Petroleum
Merete Nilsen
adjunkt
71 28 40 39 / 482 94 130
Per Erik Nilsen
Lærer
71 28 40 40 / 982 15 221
Lena Nilsson
Miljøveileder/-konsulent
Stine Nordbø
Lærer
90 24 80 09 / 902 48 009
Elin K Nålsund
Lærer
71 28 40 43 / 402 26 439
Halldis Nørdsti
Lærer
71 28 40 42 / 924 80 765
Carl Henrik Odin
Lærer
71 28 40 44 / 473 67 527
Frode Olausen
Lærer
71 28 40 45 / 476 53 736
Karl-Erik Olausen
Lektor m/ tilleggsutdanning
48 48 27 35 / 484 82 735
Ida Marlen Olsen
Lærer
464 78 334
Ruth Olsen
Reinhalder
975 98 622
Guri Otnes-Strand
Assistent
Hans Morten Parelius
Lærer
71 28 40 47 / 910 03 038
Cecilia Lopez Partida
adjunkt m/tilleggsutdanning
71 28 40 48 / 482 19 065
Stein Paulsen
Lektor m/Tilleggsutdanning
71 28 40 49 / 926 35 589
Linda-Merethe Pedersen
Faglærer
71 28 40 50 / 990 40 406
Tonje Pettersen
Lektor med tilleggsutdanning
71 28 40 53
Cecilie Sundgården Reitan
Lærer
40 46 81 77
Ole Gunnar Riise
Lærer
71 28 40 54 / 951 31 302
Eirik Rodlie
Avdelingsleder Yrkessjåførlinja
71 28 40 56 / 908 53 121
Hilde K Kavli Roksvåg
Lærer
71 28 40 59 / 472 84 667
Morten Rødahl
OT- rådgiver
71 28 40 60 / 941 45 238
Siv Terese Sørøy Rødahl
Lærer
71 28 40 61
Britt Lyngvær Røsand
Lærer
71 28 40 62 / 996 36 488
Grete Hamre Røsand
Fagarbeider
71 28 40 63 / 911 41 294
Hallgeir Røsand
Rådgivar
71 28 40 64 / 917 11 055
Hanne Hamre Røsand
Lærer
71 28 40 65 / 938 73 948
Robert Sagli
Assistent
Jan Terje Sagvik
Fagarbeider
71 28 40 67
Mariann Saltkjelvik
Fagleder
71 28 39 19 / 948 43 240
Lisbeth Sandvik
Fagleder
71 28 40 68 / 926 89 087
Kristoffer Singstad
Prosjektutvikler
71 28 03 18 / 990 26 132
Prosjekt- og næringsutvikling. Digital kompetanse og digital konkurransekraft
Espen Sjølie
Adjunkt m/tilleggsut
71 28 40 70
Baxter Skar
Lærer
71 28 40 71 / 900 74 431
Frank Skarsbø
Lærer
71 28 39 45 / 907 71 198
Karoline Skarvøy
Lærer Naturbruk
92 22 50 45 / 922 25 045
Åse E.B. Slatlem
Avdelingsleder
71 28 40 74 / 928 07 582
Anne Smaløy
elevassistent
71 28 40 75 / 464 24 680
Katrine Solli-Sæther
Lærer
71 28 40 77 / 958 18 621
Unni Clausen Stenberg
Lærer
71 28 40 79 / 988 55 224
Henrik Stensønes
Lærer
71 28 40 80 / 996 98 299
Ann-Helen Strand
Lærer
Nina Strømskag
Lektor med tilleggsutdanning
71 28 40 83 / 480 70 260
Ellen Katrine E.B. Strømsvåg
Lærer
Nils B. Stølen
Avdelingsleder for Elevtjenesten
71 28 40 84 / 952 67 094
Noralf Stølen
Lærer
71 28 40 85 / 954 09 820
Elin Merete Sæther
Fagarbeider
913 63 490
John Sørli
Lærer
71 28 40 86 / 918 71 034
Underviser i Navigasjon og GOC
Alvin Søyseth
Lærer
Habtom Tekie
Lærling
Bodil Telstø
Lærer
71 28 40 89 / 957 91 108
Stein Hammond Thingvold
Adjunkt m/tilleggsut
71 28 40 90 / 980 66 194
Hovedverneombud
Gerd Anita Vassgård
Fagarbeider
71 28 40 93 / 951 12 854
Vidar Vassgård
Fagarbeider
92 84 42 48 / 928 44 248
Christel Venås
adjunkt
71 28 40 94 / 938 61 536
Runar Vestheim
Lærer
71 28 40 95 / 911 77 724
Truls Vikaune
Lærling
45 19 28 88
Sidsel Jacobsen Waage
Konsulent
71 28 40 96 / 906 43 297
Synne Helen Helstad Westad
Lærer
71 28 40 98 / 926 22 140
Tore Wiik
Lærer
71 28 40 99 / 976 19 681
Britt-Wenche Winje
Fagarbeider
71 57 53 00
Viggo Winje
Lærer
71 28 40 73 / 940 35 000
Kristine Wintervold
Lærer
98 63 67 14 / 986 36 714
Elise Zahl-Jansen
Lærer
977 03 815
Stig Olav Krekvik Zahl-Jansen
Lektor med tilleggsutdanning
71 28 41 03 / 909 22 413
Harald Øien
Lærer
71 28 41 04 / 932 19 958
Hans Edvard Øvrevik
Adjunkt
48 29 01 71