Godkjende vallister til fylkestingsvalet 2019

Fylkesvalstyret godkjende i møte 13.05.2019 følgande offisielle vallister:

Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Tove-Lise Torve1964Sunndal
2Per Vidar Kjølmoen1973Rauma
3Eva Vinje Aurdal1957Ålesund
4Jakob Vorren1994Sunndal
5Line Hatmosø Hoem1985Kristiansund
6Mellvin Arvid Steinsvoll1943Molde
7Siv Katrin Ulla1972Ålesund
8Erik Kursetgjerde1993Sykkylven
9Lilly Gunn Nyheim1960Surnadal
10Jack Narve Sæther1963Ålesund
11Hanne Notøy1971Ulstein
12Egil Trygve Ekhaugen1955Hustadvika
13Hege Merethe Gagnat1971Molde
14Kjell Neergaard1966Kristiansund
15Aurora Dimmen Bratli1998Ulstein
16Ottar Jan Løvoll1951Vanylven
17Karoline Antonie Slinning1990Sula
18Arne Harald Grødahl1962Kristiansund
19Audhild Mork1961Aukra
20Tord Karstensen Vågsholm1980Herøy
21Hanne Berit Brekken1981Aure
22Erling Thoresen-Vestre1983Molde
23Anne Berit Støyva Emblem1973Ålesund
24Jim Arve Røssevoll1972Sula
25Ingrid Ovidie Rangønes1961Averøy
26Olav Løvoll1951Fjord
27Åse Kristin Ask Bakke1996Ålesund
28Egil Nedal1966Surnadal
29Tove Nygård1971Ålesund
30Jørgen Amdam1945Volda
31Milly Bente Nørsett1959Tingvoll
32Ståle Refstie1969Sunndal
33Hege Karina Bøe1979Molde
34Stig Holmstrøm1951Vestnes
35Rakel Polden1978Surnadal
36Roar Dyb-Sandnes1961Giske
37Aud Sissel Løvoll Suoranta1959Vestnes
38Trygve Holm1945Sula
39Katrine Rindarøy1970Aukra
40Marcus Stamnes1998Kristiansund
41Hannah Djupvik Bueide2000Sykkylven
42Ove Økland1949Ålesund
43Helene Wahlstrøm2001Molde
44Aud Marie Bergdal1969Vestnes
45Fozieh Zibrom1985Kristiansund
46Jan-Arve Dyrnes1973Hustadvika
47Tine Elise L. Tuven2000Smøla
48Hans Petter Sørensen1969Sykkylven
49Arild Ringdal1961Stranda
50Sigmund Haugen1969Ålesund
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Bjørn Christian Rødal1987Fræna
2Øyvind Oterhals Opstad1991Molde
3Elias Bokn Birkeland1994Ålesund
4Alexander Anderson1986Molde
5Jon Flatmo1992Fræna
6Martin Andreas Engeset1943Ørsta
7Audun Berg1945Molde
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Frank Edvard Sve1968Stranda
2Geir Asle Stenseth1959Ålesund
3Anne Marie Fiksdal1969Tomrefjord
4Jan Steinar Engeli Johansen1972Averøy
5Gunnhild Meringdal1964Hjelset
6Hans Olav Myklebust1971Vartdal
7Håkon Lykkebø Strand1996Ålesund
8Roger Bach1969Tingvoll
9Oskar Grimstad1954Hareid
10Karl-Oskar Sævik1995Fosnavåg
11Knut Erik Engh1973Ulsteinvik
12Hanna Valved Korsvik1954Aukra
13Håkon Dretvik1981Averøy
14Elisabet Lauvstad Haugen1973Fiskå
15Roger Johnsen Solem1957Valderøy
16Gro Anita Sve1969Stranda
17Ole Henning Ødegård1983Frei
18Nils Petter Tonning1957Surnadal
19Ann-Karin Sæther1962Sunndal
20Miriam Nystøyl1979Åram
21Kåre Fjørtoft1943Gursken
22Anita Vollstad1966Sykkylven
23Inger Lise Nerland Skogstad1965Farstad
24Lovise Nikoline H.   Voldsund1999Fosnavåg
25Eiliv Peter Halkjelsvik1966Volda
26Jan Frode Johnsen1983Kjørsvikbugen
27Nina Ulstein1982Sykkylven
28Frode Gjelstenli1970Vestnes
29Øystein Båtnes1967Mauseidvåg
30Addy-Anne Vevang1971Kristiansund
31Jannicke Skaue Strømmen1985Skodje
32Anbjørn Steinholm Frislid1996Ørsta
33Wenche Gausnes Aasen1967Ørskog
34Stig Jansen1970Farstad
35Per Torgeir Rotlid1941Flemma
36Anker Møllerop1959Smøla
37Bjarne Sætrenes1964Åheim
38Asgeir Berg1961Ålesund
39Therese Iren Sæter1981Ørskog
40Torill Ansnes1960Stranda
41Ann Elida Solheim1952Hjelset
42Mari Helen Stavik1966Molde
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Bente Åkre Rogne1966Tennfjord
2Nils Olav Moen1960Fiskå
3Turid Helgesen1964Ålesund
4Monika Skår1968Syvde
5Inger Karin Sæther1969Kristiansund
6Jarle Rogne1964Tennfjord
7Anne-Mari Moen1971Fiskå
8Mari Agathe Aakre Hatlestad1966Valldal
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Anders Riise1969Hareid
2Monica Molvær1986Ålesund
3Torgeir Dahl1953Molde
4Kjersti Andersen1968Smøla
5Falk Daniel Øveraas1995Vestnes
6Heidi Nakken1974Vestnes
7Bente Bruun1957Haram
8Torbjørn Sagen1967Kristiansund
9Dag Olav Tennfjord1963Skodje
10Elise Fiske1996Ålesund
11Lars Olav Hustad1966Rauma
12Anne Sølvi Vatne1964Ørsta
13Grethe Ranheim1993Gjemnes
14Jessica Gärtner1977Sandøy
15Rolf Jonas Hurlen1959Nesset
16Geir Ove Vegsund1963Sula
17Sunniva Bøstrand1995Ålesund
18Per Magne Waagen1960Tingvoll
19Frode Bjerkan1976Aukra
20Dag Vaagen1956Sande
21Henry Ståle Farstad1954Fræna
22Torill Velle1971Sykkylven
23Runar Vestheim1960Kristiansund
24Renate Soleim1978Rauma
25Jarle Strømmegjerde1960Sykkylven
26Claus Hoff1982Stordal
27Lene Vadseth Larsgård1999Ålesund
28Odd Sigbjørn Tvestad1976Averøy
29Trygve Grydeland1985Molde
30Frode Andresen1964Ørskog
31Stig Olav Lødemel1977Hornindal
32Odd Jørgen Nilssen1956Aukra
33Ola Nordvik1966Surnadal
34Børge Wiig1991Ålesund
35Turid Engdahl1961Kristiansund
36Terje Tvedt1952Ålesund
37Arild Håkonsen1966Sunndal
38Håvard Stave1968Ulstein
39Liv Aspaas Kristiansen1943Kristiansund
40Jostein Hole1947Stranda
41Peter Bjørneset1998Volda
42Hilde Marie Brungot1950Herøy
43Idar Brekke1948Vanylven
44Kenneth Langvatn1980Giske
45Aina Henden1970Ørskog
46Endre Leira1952Aure
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Randi Walderhaug Frisvoll1967Haram
2Victoria Smenes1989Kristiansund
3Harry Valderhaug1965Giske
4Per Ståle Tornes1965Fræna
5Håvard Strand1973Volda
6Ingunn Karijord1971Sunndal
7Jan Helgøy1945Vanylven
8Kjell Lode1955Fræna
9Henning Holsvik1990Volda
10Inge Aukan1978Aure
11Øystein Strand1974Stranda
12Ellen Schiøtt1979Molde
13Hjørdis Almelid Vikenes1971Ørsta
14Ghrmay Hailu Gebreyesus1968Tingvoll
15Steinar Torvik1957Ulstein
16Hallgeir Ringstad1962Molde
17Kjersti Røyset Topphol1959Hareid
18Audun Sæbø1966Tingvoll
19Elin Kilvik Skeide1958Sula
20Per Magne Brakstad1959Nesset
21Bjørn Endre Helgesen1984Ålesund
22Laila Annika Indergaard1965Kristiansund
23Oddfrid Marie Tafjord1953Norddal
24Arne Hop1956Rauma
25Øystein Blom1964Vanylven
26Svein Oddvar Dalen1949Surnadal
27Helene Børretzen Fjørtoft1981Ørskog
28Helge Kjøll jr.1961Aukra
29Paul Kristian Hovden1973Ørsta
30Aase Kristine H. Bolstad1979Skodje
31Caroline Jasintha Tusvik1963Sykkylven
32Knut Ståle Morsund1965Molde
33Åse-Marie Myren1950Ålesund
34Arne Christen Drøpping1951Sunndal
35Gunnbjørg Kjerstad Seth1953Haram
36Jan Magne Breivik1969Aukra
37Hilde Dyrkorn1968Stordal
38Anna Grindvold1997Gjemnes
39Kaia Emilie Sundklakk2001Ålesund
40Per Steinar Orvik1963Midsund
41Marit Gunnlaug Alnes1960Giske
42Ingrid Aukan1987Aure
43Merete Kristin Egge1975Eide
44Karsten Gjerde1960Vestnes
45Birgitte Sævik Pedersen1965Herøy
46Eldar Arne Henden1974Averøy
47Oddhild Sandøy1952Sandøy
48Svein Værnes1946Sula
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Kristin Eilertsen1988Kristiansund
2Frode Lange Folke-Olsen1974Molde
3Jessica Jakobsen1980Skodje
4Daniel Grønhaug2000Ålesund
5Geir Magne Heggen1978Sykkylven
6Jostein Dahlum1995Ålesund
7Jan Terje Halsen1968Ulstein
8Simon Selvaag1990Ålesund
Kandidatnr.NamnFødselsår
1Carl Johansen1974
2Joakim Skaar1996
3Bente Iversen Foseide1982
4Hedda Veslemøy Aasen2000
5Geir Klepaker1972
6Eli Vullum Kvande1984
7Jens Peter Ringstad1948
8Iren Aambø1965
9Knut Strømsjordet1974
10Eleonore Vår Sønderland1998
11Asle Andre Orseth1987
12Åshild Havåg Bergseth1948
13Jarle Hauge Steffenssen1970
14Irja Frydenlund1991
15Lars Bror Kristiansen1994
16Magnhild Sande1957
17Erik Moen1946
18May Britt Haukås1955
19Kurt Sindre Magerøy1964
20Idun Dysthe Sønderland1996
21Øyvind Festø1982
22Grete Lene Serikstad1957
23Thorleif George Kristiansen1950
24Susanne Myklebust Hammerbekk1987
25Per Inge Netland1961
26Vanja Elisabeth Knudtsen1966
27Øyvin Danielsen1958
28Liliana Ramsing1973
29Jan Håkon Vikane1976
30Lea Bryne Agati1987
31Bjørnar Otto Hovland1983
32Silje Mathisen1985
33Martin Andreas Hagen1997
34Margrete Winter-Hjelm1980
35Henriette Hafsaas1977
36Øyvind Grimstad Gryt1979
37Gro Santi Johnsen1968
38Per Ingebrigt Karbø1960
39Tanya Hunhammer1986
40Ralph Herter1968
41Siri Tangen Standal1982
Kandidatnr.NamnFødselsår
1Elisabeth Jørgenvåg1966
2Stig Anders Ohrvik1970
3Per Martin Kjønnø1958
4Dina Gaupseth1963
5Linda Dalseg Høvik1980
6Johanna Farran1954
7Terje Hals1950
8Inge Slettan Ulvund1995
9Olve Utne1965
10Torill Kristin Dyrli1970
11Elisabeth Stranden1969
12Trond Sjøli1970
13Astrid Marie Myrvågnes1954
14Oddvar Linvåg1950
15Jan Gjerde1959
16Unni Karin Westad1958
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Øyvind Årdal1955Stranda
2Inger Johanne M. Åndal1967Fræna
3Ole G. Steen1951Ålesund
4Gudmund Eikrem1950Kristiansund
5Merete Nykrem1970Ålesund
6Hege Anita B. Pettersen1972Fræna
7Kristine Røren1947Ulstein
8Kari Gullbjørg Hals1944Molde
9Erlend Krumsvik1970Volda
10Johan Gjendemsjø1961Haram
11Arne Gunnar Grønseth1941Kristiansund
12Asgeir Sæbø1956Sula
13Sigrid Aud Moltumyr1951Herøy
14Tove Nedregård1963Giske
15Laura Grønvik1941Averøy
16Matias Heggdal1931Midsund
17Remi Lande1978Sykkylven
18Johnny Kjerstad1973Vestnes
19Svein Arne Moltu1952Ørsta
20David Jonathan Livingstone1971Smøla
21
Eivind Breiteig
1959Vanylven
22Albert Lillebostad1962Nesset
23Tom-Erik Håheim1959Ulsteinvik
24Anders Lindås1949Kristiansund
25Inger Lovise Lyster1945Molde
26Eva M. Aasen1961Stordal
27Nils Inge Pedersen1947Rauma
28Frode Rønneberg1960Norddal
29Geir Ove Johansen1963Sandøy
30Frank Havnegjerde1956Sula
31Inger Ambjørnsen1933Hareid
32Ingvild Rønning Stavem1962Tingvoll
33Daniel Larsen1984Skodje
34Arne Lykkeslet Vik1967Sande
35Geir Ove Rønneberg1984Molde
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Arne Hoem1943Rauma
2Dagfinn Wiik1957Vestnes
3Eva Kolås1957Ørsta
4Eldar Eilertsen1947Ålesund
5Kate-Mari Pedersen1973Rauma
6Einar Øien1946Midsund
7Arnstein Eide1946Ålesund
8Parley Albert Augustsson1937Rauma
9Egil Helge Reite1950Vestnes
10Eli Bergljot Lausund-Graskopf1946Giske
11Olav Kåre Nyhagen1946Rauma
12Nils Petter Sjøholt1944Ørskog
13Gayle Vestnes1951Vestnes
14Webjørn Brogstad1947Ålesund
15Terje Stensland1955Rauma
16Magne Eidhammer1953Vestnes
17Reidun Klock Tjervåg1946Ørskog
18Per Ove Mork Pedersen1952Vestnes
19Toralf Halvorsen1948Ålesund
20Torleif Wærås1959Rauma
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Silje Alise Ness1980Sunndal
2Mattis Himo1988Frei
3Paul Farstad1991Ålesund
4Torill Brunsvik1971Kristiansund
5Stein Kristiansen1953Kristiansund
6Tonje Mari Dragset1983Volda
7Lars Hallvard Dahle1949Molde
8Helene Dahle1979Molde
9Signe Kjønnøy Dahl1957Aure
10Per Ottar Glærum1958Kristiansund
11Gry Eli Grønseth1958Kristiansund
12Eva Karin Hansen1954Kristiansund
13Rune Kristiansen1964Kristiansund
14Janita Kvistad1988Ålesund
15Kurt Larsen1952Kristiansund
16Stein Bjørbak Larsen1949Molde
17Malena Strømmen Malakzadeh1991Ålesund
18Ståle Melby1975Kristiansund
19Ildrid Gjertrud Melbye1953Kristiansund
20Hedvig Navelsaker1981Molde
21Stein Nesjan1946Kristiansund
22Pia Dyveke Schmedling1986Kristiansund
23Kristin Sommernes1985Ålesund
24Odd Stensholt1954Molde
25Christian Strøm1980Giske
26Øyvind Giske Sundquist1977Ålesund
27Sigve Lorås Torland1975Kristiansund
28Kitty Williams1955Frei
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Kristin Marie Sørheim1956Torjulvågen
2Geir Inge Lien1972Vestnes
3Jan Ove Tryggestad1961Hellesylt
4Marit N. Krogsæter1992Vatne
5Ingunn Oldervik Golmen1964Tustna
6Per Ivar Lied1970Ørsta
7Tove Henøen1971Tornes
8Henrik Stensønes1972Frei
9Bernt Venås1957Stangvik
10Vebjørn Krogsæter1963Vatne
11Odd Helge Gangstad1960Midsund
12Ingrid Waagen1991Torjulvågen
13Lisa Mari B. Anderson1979Ulsteinvik
14Gerda Tolaas1965Kortgarden
15Odd Jostein Drotninghaug1966Straumgjerde
16Kirsti Dale1954Ålesund
17Eldar Årvik Engelund1981Hornindal
18Knut Sjømæling1960Batnfjordsøra
19Magnhild Vik1972Innfjorden
20Sondre Ormset1994Surnadal
21Maritta Ohrstrand1949Frei
22Janet Roelofs1959Ørskog
23Halvard Hagen1953Gjøra
24Elin Wasmuth Hansen1985Frei
25Arve Moe1968Smøla
26Heidi Løklingholm1955Aukra
27Tollak Kaldheim1990Volda
28Liv N. Langeland Runde1964Hellesylt
29Rolf Arne Hamre1962Molde
30Bengt Gustav Eriksson1955Kristiansund
31Torbjørn Jacobsen1948Kristiansund
32Kristian Onsøyen1998Molde
33Ola Perry Saure1960Bjørke
34Oddveig Gikling-Bjørnå1975Grøa
35Ingrid Krogsæter1994Volda
36Frank Roy Moltu1967Moltustranda
37Per Magnus Berdal1965Valldal
38Kjersti Ruset Hjelle1966Stordal
39Alexander Raudøy1996Molde
40Hans Strømmegjerde2001Straumgjerde
41Andrine Gamborg Frey1990Kristiansund
42Markus Farstad Andersen1997Farstad
43Ann Kristin Sørvik1957Averøy
44Ole Bendik Nilsen1980Aure
45Olav Myklebust1969Gursken
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Yvonne Wold1977Rauma
2Anders Lindbeck1973Ålesund
3Kim Thoresen-Vestre1984Molde
4Line Karlsvik1978Kristiansund
5Marit Aklestad1983Ørsta
6Victor Starheim1999Molde
7Petter Andreas Wadstensvik1999Kristiansund
8Kjellfrid Blakstad1954Gjemnes
9Manuel Navarro1956Sykkylven
10Hege Torsmyr1971Sunndal
11John Osnes1947Ulstein
12Borghild Moe1955Kristiansund
13Frank Schneider Villa1967Vestnes
14Birgit Oline Kjerstad1961Haram
15Viggo Jordahl1957Kristiansund
16Branka Gutic1958Molde
17Eldar Høidal1956Sykkylven
18Wenke Greve1951Averøy
19Skafti Ingi Helgason1961Vestnes
20Erling Outzen1956Sunndal
21Anita Land1956Surnadal
22Bjørn Jacobsen1960Molde
23Dagrun Agnes Vikesland1968Norddal
24Ingrid Opedal1954Volda
25Øystein Wang-Norderud1976Rauma
26Oddrun Årflot1959Volda
27Morten Feiring1958Ulstein
28Maud Grøtta1961Tingvoll
29Øyvind Fenne1951Fræna
30Marte Skrede Hide1976Herøy
31Eivind Hasle1943Surnadal
32Laila Nøsen1970Fræna
33Vidar Halvorsen1971Ålesund
34Gudrun Refstrup1946Fræna
35Arnfinn Ugelstad1954Eide
36Bente Nybøen1954Skodje
37Tor Larsen1942Kristiansund
38Anne-Merete Stavik   Varhaugvik1981Molde
39Rune Kleiven1949Ålesund
40Ann Ørjebu1987Kristiansund
41Ole Aditya Palmer-Morewood1992Nesset
42Nina Beate Grøndahl1951Norddal
43Rolv Sæter1951Gjemnes
44Kristin Mandt Heim1980Molde
45Katla Skeide1983Ålesund
46Roar Leite1975Averøy
47Ina Killingrød Greve1983Rauma
48Terje Linge1946Norddal
49Roger Torgersen1973Midsund
50Cecilie Rørstad1979Volda
51Jan Erik Stokkeland1964Hornindal
52Trisha Magdaraog Masocol2000Ålesund
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Hans Kjetil Knutsen1954Ålesund
2Inger Johanne Tafjord1955Norddal
3Kjetil Nesset1965Hareid
4Irene Årsnes1968Skodje
5Terje Høybakk1953Ulstein
6Arne Olav Almås1955Ålesund
7Ester Sølvi Moltumyr1960Volda
8Vebjørn Vatnehol1958Haram
9Anne Merete Øybrekken1985Norddal
10Ole Martin Sæter1951Giske
11Bardhec Ademaj1968Ålesund
12Stig Bergmann1943Ørsta
13Randi Karin Asbjørnsen1949Ålesund
14Olav Sindre Roald1961Giske
15Vegard Riise Eikrem1984Sula
16Birger Flem1949Ålesund
17Matilde Tafjord Rødhammer1998Norddal
18John Breivik1967Ålesund
19Reidun Kvasnes1947Sula
20Jan Erik Syversen1955Ålesund
21Wenche Elise Johansen1970Hareid
22Jan Ove Skutvik1964Ålesund
23Hallgeir Wuttudal1956Haram
24Stig Antonsen1969Ålesund
25Ranveig Bremnes1948Sula
26Knut Fagerli1957Ålesund
27Per-Helge Nordstrand1946Sula
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Bjarne Kvalsvik1955Herøy
2Kari Ristesund1943Sande
3Bernt Brandal1966Hareid
4Henny Berit Sætre1955Ørsta
5Aina Marita Haram Hauge1969Ulstein
6Oddvar Sørdal1962Vanylven
7Sindre Olav Kvangarsnes1964Volda
8Asgeir Nogva1973Ålesund
9Tore Tenfjord1948Ørskog
10Petter Gunnarstein1964Sande
11Sigmund Båtnes1938Sula
12Kristian Fuglseth1976Hareid
13Roger Gjerde1956Ulstein
14Lise Indreeide Kvalsvik1968Herøy
15Åshild Johanne Hildre   Brandal1944Sula
16Kjell Runde1949Herøy
17Ingunn Pettersen1969Herøy
18Kaja Runde1956Herøy
Kandidatnr.NamnFødselsårBustad
1Pål Farstad1959Kristiansund
2Britt Giske Andersen1966Giske
3Frode Bjørnar Heimen1973Molde
4Lena Marie Landsverk Sande1969Åheim
5Håvard Urkedal1992Vatne
6Rita Rognskog1962Aukra
7Ragnhild Helseth1958Kristiansund
8Kari Grindvik1961Skodje
9Roald Røsand1953Averøy
10Martin Kjøpstad1960Vestnes
11Berit Lyngstad1972Ulsteinvik
12Kjell Johan Vatne1950Molde
13Tove Norøm Rokstad1975Smøla
14Steinar Husby1985Øksendal
15Amalie Ringdal Birkhol1997Stranda
16Anne Kirsten Ellingsen1947Ørsta
17Kristian Stråmyr1993Søvik
18Ulla Hay1973Langevåg
19Ingebjørg Margrete Eide1961Eide
20Arne Steffen Lillehagen1950Åndalsnes
21Jon N. Eikrem1970Øydegard
22Frits Inge Godø1956Midsund
23Annika Brandal1981Brandal
24Erik Vullum1950Aure
25Brynhild Lund Notøy1945Hornindal
26Jon Jarlson Grimstad1969Ålesund
27Ola Betten1959Bolsøya
28Heidi Hogset1958Gjemnes
29Lea Fabri1999Smøla
30Jan Ove Skodje1961Godøy
31Magnar Storøy1971Tjørvåg
32Atle Hammerbukt1961Lyngstad
33Nadarajah Gunapalan1958Ørskog
34Per Ottar Sefland1949Kristiansund
35Bjarte Jan Roth1954Barstadvik
36Charlotte Hauge1977Ulsteinvik
37Knut Evert Øksenvåg1975Averøy
38Beathe Cecilie Græsdal   Bakken1983Eidsvåg
39Idar Andre Flo1968Volda
40Annhild Viken Sunde1953Bud
41Anny Katharina Rønning1974Eresfjord
42Arnstein Sæthre1961Skodje
43Christian Ingvaldsen1999Valderøya
44Mildrid Helen Solli1961Sunndalsøra
45Bjørnar Bøe Lundberg1977Kristiansund
46Borghild Drejer1959Tornes
47Fride Schjølberg Sortehaug1988Ålesund
48Andreas Tautra Vegsund1985Vestnes
49Stig Arne Sæther Bøe1990Kristiansund
50Jack Roger Blindheim1968Ålesund
51Odd William Williamsen1958Kristiansund
52Nora K. Waagbø Radlgruber1997Molde

 

Vallistene er i tillegg slått opp i resepsjonen på fylkeshuset.

Eventuell klage med krav om endring av fylkesvalstyrets vedtak må framsettes skriftleg for Fylkesvalstyret i Møre og Romsdal, Fylkeshuset, Julsundvegen 9, 6412 MOLDE, innan 7 dagar etter at kunngjøringa har funne stad.